Visa tabell
Pantamera Flickor Division 3B 23/24
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Sundsvalls IBF F11-12 Nord Svart | 10 | 23 |
2. Örnsköldsvik IBK F10 | 9 | 18 |
3. Örnsköldsvik IBK F11 Svart | 9 | 16 |
4. Örnsköldsvik IBK F11 Röd | 10 | 15 |
5. Klockarbergets BK F11 | 10 | 7 |
6. Moälvens IBK F11 | 10 | 3 |
7. SKB Sundsvall IF F10 | 0 | 0 |
8. Vakant 2 | 0 | 0 |
Pantamera Flickor Division 3A 23/24
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Jäbo IK F10 | 12 | 31 |
2. Höglands AIF F10-11 Blå | 11 | 22 |
3. G/K IBS F10 | 11 | 20 |
4. Sundsvall FBC Ungdom F10 | 12 | 14 |
5. Örnsköldsvik IBK F11 Röd | 11 | 11 |
6. Örnsköldsvik IBK F10 | 12 | 10 |
7. SKB Sundsvall IF F10 | 11 | 6 |
8. Vakant 2 | 0 | 0 |
Pantamera Flickor Division 4B 22/23
Lag | M | P |
---|---|---|
1. G/ K IBS F10 | 14 | 36 |
2. Höglands AIF F10-11 Blå | 14 | 29 |
3. Jäbo IK F10 | 14 | 23 |
4. Sundsvall FBC Ungdom F10 | 14 | 23 |
5. Örnsköldsvik IBK F11 Svart | 14 | 22 |
6. Örnsköldsvik IBK F10 | 14 | 19 |
7. Klockarbergets BK F11 | 14 | 7 |
8. Vattjom F10-11 Svart | 14 | 4 |
Pantamera Flickor Division 4A 22/23
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Moälvens IBK F10 | 14 | 33 |
2. Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit | 14 | 33 |
3. Höglands AIF F10 Vit | 14 | 30 |
4. G/ K IBS F10 | 14 | 19 |
5. Klockarbergets BK F08/ 09 | 14 | 17 |
6. Jäbo IK F10 | 14 | 15 |
7. Sundsvall FBC Ungdom F10 | 14 | 7 |
8. Örnsköldsvik IBK F10 | 14 | 6 |
Nyheter från föreningen
Gällande artikeln i dagens allehanda.
17 feb
Regionsslutspel USM F16 på Skyttis Arena i helgen
1 feb
Välkommen till er nya hemsida!
Här hamnar automatiskt de senaste nyheterna på hemsidan. För att kunna börja administrera hemsidan loggar du in högst upp till höger.
/Svenskalag.se
/Svenskalag.se
Kommande aktiviteter
Tis 19/3
19:00-20:00 |
Träning
Nolaskolan |
Ons 20/3
19:00-20:30 |
Träning + inomhusfys
Nolaskolan |
Fre 22/3
16:30-17:30 |
Träning
Geneskolan |
Lör 23/3
16:15-18:15 |
Match mot Örnsköldsvik IBK F11 Svart
Örnsköldsviks Sporthall |
Tis 26/3
19:00-20:00 |
Träning
Nolaskolan |
Ons 27/3
19:00-20:30 |
Träning + inomhusfys
Nolaskolan |
Fre 29/3
16:30-17:30 |
Träning
Geneskolan |
Sön 31/3
18:15-19:30 |
Träning
Skyttis Arena |
Tis 2/4
19:00-20:00 |
Träning
Nolaskolan |
Ons 3/4
19:00-20:30 |
Träning + inomhusfys
Nolaskolan |